Tomáš Perlovský

Obchod

Dobrý obchod je jediná bitva, ve které mohou vyhrát obě strany.

V literatuře i ve filmu existuje mnoho hrdinů, kteří nejsou vyloženě kladné, ani záporné postavy. Mezi takové bych se zařadil i já. Každá mince je o dvou stranách, stejně, jako obchod. Staří Řekové říkali, že dobře usmlouvaný obchod se pozná podle toho, že obě strany se cítí ošizeny. Já s Vámi ale smlouvat nebudu. Jednoduše pro Vás uděláme vše tak, abyste byli s výsledkem spokojeni a obě strany na tom získaly –  jinak to pro mě není obchod. I když to možná nebude na první pohled patrné, věřte, že já budu ten, kdo bude vždy na Vaší straně. Znám svůj tým a vím, jak z něj dostat ty nejlepší výsledky. Slovo přesčas pro mě neexistuje. Žádný čas zakázce věnovaný není „přes“, pokud vede ke spokojenosti zákazníka. 

Miroslav Gruber

Projekt

Projekt jsem já.

Ze začátku někomu mohu připadat trochu sebestředný, ale ve výsledku je to vždy pro zákazníkovo dobro. Zdravá pýcha mě dokáže vybičovat k nadlidským výkonům a jsem šťastný jenom tehdy, když vymyslím projekt, na který jsem sám hrdý. Jediné, na co věřím, je dokonalost a jejímu dosažení dokážu obětovat opravdu hodně. Projekt vymýšlím od samého začátku a umím předcházet problémům. Pokud mi dáte důvěru, dotáhnu projekt do maximální kvality - to je pro mě známka profesionality. Realizace zakázky je pro mě důležitá, ale pokud nebudeme rezonovat v touze po dokonalosti, raději odstoupím, abych se nezpronevěřil sám sobě.

 

Lukáš Čapek

Jednatel společnosti

Férovost je pro mě na prvním místě.

S „Člověče, nezlob se“ na mě opravdu nechoďte. Hry nemám rád, zejména ty ve vyjednávání, a jestli si mě chcete získat, zvolte raději otevřený přístup. Pak je to fair play a už se máme o čem bavit. Počítat umím, a velmi dobře, ale vypočítavost je mi cizí. Obchod není legrace, hlavně tehdy, když mají být obě strany spokojené. Pokud se ale v otevřeném přístupu potkáme, bude to zábava. A když se pod nějakou zakázku podepíšu, věřte, že je pro mě stejně závazná, jako bych jí zpečetil vlastní krví. Ale nebojte se, jednání se mnou Vás nikdy bolet nebude.

Jozef Cisárik

Realizace

Já a můj tým si vždy stojíme za kvalitou naší práce.

Stává se sice, že vstupuju už do přípravy a návrhu projektu, ale většinou ožívám až tehdy, když s kolegy dohodnete obchod a schválíte realizaci. Pak přichází moje chvíle a s techniky se pustím do uskutečnění toho, o čem jste do této chvíle jen snili. Bývám při tom občas pěkně ostrý, ale i to je cena, která se platí za kvalitní řešení. A to se ne vždy dá koupit jen za milá slova a sladké věty. V metodě cukru a biče většinou vynechávám cukr, nicméně abych oživil čísla a data, do této chvíle napsaná jenom na papíře, je potřeba hodně fyzické i psychické síly. Ještě se mi nestalo, aby toho někdo po shlédnutí výsledku litoval.

Kamil Čížek

Administrace

Jsem neviditelným účastníkem v každé zakázce.

Čísla, doklady a papíry. Zdá se to nudou býti, ale někdy je to zábava - hlavně ta velká čísla. Nicméně i ta malá musí vždy sedět. I když mě není nikde vidět, každý zákazník se se mnou nějakým způsobem setkává. Na svůj tým mám jasné požadavky a důsledně trvám na jejich dodržení. Díky tomu je sklad i každá faktura vždy v pořádku. Jsem jedním z neviditelných účastníků vašeho tažení za úspěšný projekt. Naše oddělení je skromné a nenápadné, ale šlo by to bez nás? A to mi stačí ke spokojenosti.