Co děláme a proč na tom záleží.

Komplexní IT služby již 24 let

Informační technologie řešíme komplexně - od dodávek, přes instalace a konfigurace, až po poskytování následné technické podpory a služeb včetně námi přidané hodnoty.  Díky znalostem, zkušenostem a naší vášní pro ICT technologie umíme předcházet problémům a najít jejich řešení dříve, než mají dopad na bezpečnost a efektivitu činností a kvalitu života našich obchodních partnerů.

Díky odhodlanému týmu jsme vždy o dva kroky dál a uděláme vše co je třeba, aby i Vám Vaše IT pomáhalo být ještě lepšími a úspěšnějšími ve Vašem podnikání. Naše zkušenosti Vám poskytneme pro širokou škálu jasně definovaných služeb. Jsme připraveni se postarat o Vaši infrastrukturu, kybernetickou bezpečnost, správu koncových zařízení, nebo přípravy a realizace projektů.

Support HelpDesk a Dohledové centrum Vám zajistí klid a pohodu i v případech, kdy se nemůžete věnovat běžným rutinním úkolům. Ať již potřebujete dedikovaný nebo sdílený tým našich specialistů, můžete se spolehnout, že pro Vás máme k dispozici znalosti, dlouholeté zkušenosti a hlavně nadšený tým, který stojí za mnoha úspěšnými projekty.

Naše cíle a vize

Našim hlavním cílem je poskytnout vždy kvalitní, nadstandardní a srozumitelné služby s důrazem na vzájemnou dlouhotrvající důvěru mezi námi a našimi obchodními partnery.

Námi podaná ruka bude vždy na nejvyšší profesionální úrovni. Držíme krok s největšími leadery na trhu informačních technologií, avšak přidáváme zcela jedinečný osobní přístup srovnatelný s atmosférou rodinného podniku.

Spolupráce je o vzájemné důvěře, vstřícnosti a pochopení, protože jistota, že se můžeme na někoho spoléhat ve své činnosti a podnikání je nutností. Vizí společnosti NDC ICT Solutions s.r.o. není jen být další IT firmou poskytující služby správy. Klademe důraz na komplexnost našich služeb a vysokou přidanou hodnotu tvořenou úsilím každého jednotlivce.

Naší misí je zpříjemňovat a zjednodušovat život všem, kteří se musejí při své denní činnosti potýkat s nástrahami a problémy ve světě technologií.

Historie

Společnost NDC ICT Solutions s.r.o. je ryze česká společnost s českým majitelem, která více jak 21 let působí v oblasti informačních technologií na území celé České republiky,  která vznikla z původní společnosti NDC, s.r.o..
Historie obou společností sahá daleko k začátku tisíciletí a za tuto dobu jsme spolu dokázali uběhnout velký kus cesty. Přes poskytování datových služeb jako internetový provider, přes první krůčky správy počítačových sítí, instalace menších či větších datových kabeláží, či provozování optické internetové sítě v malebném jihomoravském městečku Mikulov až po sofistikovaná kybernetická řešení velkých závodů či státních podniků. 

Všechny tyto krůčky, kroky a skoky, které jsou velkými úspěchy bývalých a nynějších týmových kolegů, nás dostali až sem, kde se nyní nachází společnost NDC ICT Solutions s.r.o., Řadíme se mezi ICT integrátory s přístupem rodinné firmy a kvalitami korporátních podniků. Tento přístup považujeme za svoji největší ctnost, kterou budeme nadále prosazovat.